Depiliacija | VitaBeauty

Depiliacija


 

Plaukas - sudėtingas ir svarbus mūsų odos darinys. Plaukai atlieka daug funkcijų: sulaiko šilumą, dulkes, sumažina neigiamą saulės spindulių poveikį, antakiai neleidžia vandeniui bei prakaitui pratekėti į akis, pažastų plaukai padidina plotą prakaito išgarinimui, plaukai suteikia kūnui spalvą, sumažina odos jautrumą.

Tačiau, kad ir kokie naudingi yra kūno plaukai, jie vis dažniau ir daugiau yra šalinami. Kodėl šalinami plaukai? Ar tai tikslinga? Ar nekenksminga? Tokie klausimai kyla ne vienam žmogui prieš nusprendžiant šalinti plaukelius tam tikrose vietose. Visgi, šiais laikais lygi ir švelni oda ant kurios nematyti nė vieno plaukelio – neatsiejama nuo estetikos suvokimo. Taigi, nepageidaujamų plaukelių šalinimas – neišvengiama procedūra kruopščiai puoselėjant savo grožį.
 

 

Depiliacija cukrumi

Depiliacija atliekama: veidui, rankoms, pažastims, bikini, kojoms, nugarai.

Procedūros aliekamos su sertifikuota, aukštos kokybės „Hair-Ex-Pil” ir „Royx pro” cukraus pasta.

Naudojami vandenyje tirpstantys ingredientai: cukrus ir medus. Oda mažiau dirginama, nes naudojamos natūralios medžiagos, todėl yra mažesnė šalutinių poveikių (paraudimų, patinimų, kraujavimų) tikimybė. Plaukeliai šalinami jų augimo kryptimi, todėl netraumuojama oda bei nepažeidžiama natūrali plauko augimo kryptis. Tai labai aktualu tiems, kam plaukai po depiliacijos linkę įaugti. Ši procedūra puikiai šveičia odą ir jaunina jos išvaizdą.
 
 

Depiliacija vašku

Karšto vaško masė užtepama ant odos vietos, kurioje norima atlikti nepageidautinų plaukelių šalinimą. Į šią masę įspaudžiama popieriaus ar medžiagos juostelė. Vaško masei sustingus, staigiu judesiu plaukai nuplėšiami kartu su juostele. Arba vaškas užtepamas mentele, jam pradėjus stingti, staigiu judesiu plėšiamas prieš plauko augimo kryptį.
 

 

Prieš atliekant depiliaciją vašku arba cukrumi svarbu žinoti:
- rekomenduojama, kad plaukeliai būtų ne trumpesni nei 5mm ilgio, todėl neskuskite depiliuojamos vietos pora savaičių iki procedūros;
- prieš ir po procedūros bent vieną parą negalima degintis saulėje ar soliariume;
- po depilacijos negalima praustis, eiti į pirtį ar baseiną, naudoti prakaitavimą mažinančių priemonių ar kitų kosmetinių priemonių;
- plaukeliai atauga po 3-6 savaičių.
 
Loading...
Registracija