Apie mane | VitaBeauty

Kosmetologė Vita

 
Kosmetologija nebuvo mano vaikystės svajonė. Tai - daugiau ieškojimo ir atradimų kelias, kuris atvedė čia, kur esu ir jaučiuosi taip, tarsi išsipildė didžiausia mano gyvenimo svajonė!

Visiškai sutinku, kad „Tobulumas nėra poelgis, bet įprotis.“ [Aristotelis]. Mūsų išvaizdą ir gerą savijautą lemia ne tik geri sprendimai ir pasirinkimai, bet ir jų laikymasis."

2005 m. baigiau Lietuvos sveikatos mokslų universitetą (LSMU / tuometinį KMU) ir įgijau farmacijos magistro laipsnį. Žinios apie veikliąsias medžiagas, patirtis dirbant su vaistais, be abejonės, praturtina pritaikant jas grožio srityje.

Dirbu su aktyvia profesionalia kosmetika „pHformula", „SeboCalm" bei „Freihaut". Patikimų gamintojų produktai ne tik spendžia odos problemas iš esmės, bet tuo pačiu tausoja ir gražina odą.

Kadangi labai dažnai odos problemos būna kaip antraeilė tam tikrų sutrikimų, ligų ar netgi vaistų vartojimo pasekmė, todėl labai svarbu plačiau pažvelgti į iškilusią problemą. Kartais neužtenka vien individualiai parinktų grožio puoselėjimo procedūrų ir priemonių, reikia ieškoti ir papildomų problemos sprendimo būdų.

Neabejoju, kad drauge surasime geriausią sprendimą ir sulauksime džiuginančių rezultatų!
 

Kvalifikacija:

 


Lietuvos sveikatos mokslų universitetas

Magistro kvalifikacinis laipsnis
 
 


Femina Bona meistrų akademija
Dekoratyvinės kosmetikos studijos
Įgyta visažistės kompetencija
 
 


Femina Bona meistrų akademija
Teoriniai ir praktiniai aromaterapiniai veido ir kūno priežiūros kursai
 
 


Ericson Laboratorie Lietuva
Veido kosmetikos „Slim Face Lift“ procedūrų teoriniai ir praktiniai mokymai
 
 


UAB „Sugihara Pro“
„Hydra Peeling“ odos atnaujinimas / akių kontūro procedūra „Guinot Eye Logic“
 
Loading...
Registracija