Freihaut priemonė | VitaBeauty
 
 
Ispanijos kompanija „Cosmetica Y Belleza” ikurta 1995 metais. „Freihaut“ – profesionalus ir dinamiškas kosmetikos prekės ženklas.
 
 
 
 
 „Freihaut Basics" produktų linija
Skirta visų tipų, net ir pačios jautriausios odos prausimui, valymui ir šveitimui prieš bet kurią veido procedūrą salone bei namuose.
 „Freihaut Balanced Face" produktų linija
Skirta labai riebios (acne, porėtos) arba išsausėjusios (suskeldėjusios, pažeistos) odos balansui atkurti. Biotechnologijų dėka aktyvūs ingridientai iš gamtos turi galimybę prasiskverbti ir veikti giliai, pašalindami problemos priežastį.
 

„Freihaut Hy+" produktų linija
Biotechnologijų pagrindu sukurta drėkinanti-regeneruojanti produktų linija su gryna hialiurono rūgštimi. Ši linija išsiskiria tuo, jog sudėtyje yra 3 skirtingų dydžių molekulinių svorių hialurono rūgšties molekulės. Didžiausio molekulinio svorio molekulės drėkina veido odą jos paviršiuje, vidutinio svorio molekulės odą drėkina viduriniajame sluoksnyje, o mažiausio molekulinio svorio hialurono rūgščių molekulės prasiskverbia į jungiamąjį audinį, jį užpildo, ir taip padeda sumažinti veido raukšles.
 

„Freihaut Citrus Care" produktų linija
Jos pagrindas – micro kapsulėse patalpintas, itin stabilios formos vitaminas C. Intensyvus antioksidacinis, šviesinantis bei senėjimą stabdantis poveikis. Antioksidantų kompleksas neutralizuoja laisvųjų radikalų ląstelėms padarytą žalą. Sumažina naujų raukšlių susidarymą, drėkina, suteikia elastingumo, lygina odos spalvą, šviesina pigmentines dėmes ir užkerta kelią naujų susidarymui, suteikia odai jaunatviško švytėjimo ir padaro ją gyvybingesne.
 

„Freihaut Oxygen O2" produktų linija
Sukurta paraudusiai ir jautriai odai bei odai su išsiplėtusiais kapiliarais. Sudėtyje esantis deguonis padeda veido odą prisotinti deguonimi, pagerinti kraujo cirkuliaciją, todėl veido oda tampa švari ir gyvybinga, mažėja raukšlių gylis, o aktyvusis laboratorijose sukurtas ingridientas „Telangyn" - tai tetrapeptidas, kuris sumažina epidermio nervinių galūnėlių dirglumą bei nuramina uždegimą, taip pat slopina tirozinazę stiprindamas kapiliarų sieneles, bei lėtina senėjimo procesus.
 
„Freihaut White Tea Anti-aging" produktų linija
Tai tarsi „nemirtingumo eliksyras“, kurio pagrindinės sudedamosios medžiagos yra baltoji arbata ir naujausių technologijų dėka laboratorijoje išgautas „Neodermyl" aktyvusis ingridientas. Baltoji arbata – tai daugiausiai antioksidacinių savybių turintis natūralus ingridientas. „Neodermyl" - laboratorijoje sukurtas natūralus aktyvusis ingridientas, kuris skatina I ir III tipo kolageno ir elastino regeneraciją be jokių injekcijų. Aktyvusis „Neodermyl" ingridientas yra laimėjęs aukso medalį Kosmetikos Inovacijų srityje.
 
„Freihaut Sun Touch" produktų linija
Ją sudaro nuo saulės ir senėjimo apsaugantys kremai su UVA / UVB filtrais, dideliu spektru, garantuotai odos priežiūrai ir apsaugai nuo trumpo ar ilgo laikotarpio žalos, kurią sukelia saulės spinduliai.
 
Loading...
Registracija