Biorevitalizacija | VitaBeauty


BIOREVITALIZACIJA

 

Biorevitalizacija (gilus odos drėkinimas) – tai unikali, tačiau kartu ir paprasta estetinės medicinos metodika, kai į dermą (vidurinį odos sluoksnį) nedideliais kiekiais mikroinjekcijomis įvedama biorevitalizuojančios grynos hialurono rūgšties, siekiant užpildyti šios rūgšties trūkumą odoje.

Biorevitalizacija – odos gyvybingumo atkūrimas. Tai stimuliuojančioji terapija, nes oda dėl hialurono rūgšties preparatų pati save atjaunina. Odoje esanti hialurono rūgštis palaiko stangrumą ir drėgmę. Jos pagrindinė savybė – pritraukti ir išlaikyti drėgmę odoje.

Su amžiumi, mažėjant hialurono rūgšties kiekiui odoje, ji praranda elastingumą, skaistumą, matomas ir jaučiamas odos diskomfortas. Procedūros metu į odą suleidžiama nedidelės dozės grynos hialurono rūgšties. Jau po pirmosios procedūros sukuriamos optimalios sąlygos ląstelių atsinaujinimui, prasideda nuosavos hialurono rūgšties, kolageno ir elastino stimuliacijos, atsistato odos drėgmė, išsilygina smulkios raukšlės, oda sutvirtėja, gilios raukšlės sušvelnėja.

Biorevitalizacija atliekama veido, paakių, kaklo, dekoltė, plaštakų srityse. Efektas matomas iškart, o ilgalaikis rezultatas pasiekiamas po 2 – 4 procedūrų. Padidėja odos tonusas ir elastingumas, pagerėja odos spalva, ji tampa drėgnesne, išsilygina smulkios raukšlelės.

Procedūra rekomenduojama esant:

🔘 Odos elastingumo sumažėjimui;
🔘 Odos sausumui;
🔘 Išryškėjus raukšlėms;
🔘 Atsiradus veido ovalo pokyčiams;
🔘 Veido odai praradus spalvą, papilkėjus.
 


MEZOTERAPIJA

 
 
Loading...
Registracija