Procedūros veido odai


 

Rūgštinis veido odos valymas

Odos atnaujinimo procedūra, tai kontroliuojamas cheminis odos atnaujinimas ir valymas, kuris gražina odą be chirurginių intervencijų. Sėkmingai yra sprendžiamos tokios odos problemos kaip aknė, rozacija, odos senėjimas ir pigmentacija.

Mechaininis veido odos valymas

Tai efektyvi procedūra, padedanti atsikratyti ne tik nepageidaujamų spuogelių, kamedonų, bet ir atgauti odos skaistumą. Atliekant mechaninį veido valymą pradžioje oda yra paruošiama tam, kad atsivertų poros, suminkštėtų odos paviršius ir būtų galima mechaniškai pašalinti kamedonus ar miliumus. Užbaigus dedama valomoji, poras sutraukianti kaukė.

Veido valymas ultragarso mentele + sonoforezė

Tai gilus porų išvalymas taikant ultragarso bangas. Neskausmingas, saugus, bet kartu ir gilus ląsteliniame lygmenyje vykstantis odos valymas + serumo įvedimas sonoforezės pagalba.
Rezultatas: oda tampa švaresnė skaistesnė, lygesnė, pagerėja jos atspalvis. Ypatingai pagerėja bendras odos stovis, grąžinsite odai švelnumą ir paruošite ją kitiems odos priežiūros etapams.

Kombinuotas veido odos valymas

Vienos procedūros metu gali būti derinami keli arba netgi visi odos valymo būdai, priklausomai nuo odos bųklės ir siekiamo rezultato.

Veido valymo procedūra ne tik sprendžia estetines problemas, bet ir mobilizuoja probleminės odos vidinius resursus, stimuliuoja jos apsauginius mechanizmus, yra profilaktinė aknės priemonė.
 

 

pHformula ODOS ATNAUJINIMO PROCEDŪROS

A.C.N.E. procedūra riebiai, probleminei veido odai

pHformula rūgštinė procedūra. Priešuždegiminis, antimikrobinis, sebumo išsiskyrimą mažinantis poveikis. Problema sprendžiama iš esmės, prieš tai įvertinus odos tolerancijos(jautrumo) lygį. Efektui pasiekti reikia nuo 1 iki 6 procedūrų.

A.G.E. jauninanti odos atnaujinimo procedūra

Intensyviai jauninanti procedūra stimuliuojanti ląstelių atsinaujinimą. Slopina odos senėjimo procesus - fotosenėjimas, pigmento pasikeitimai, papilkėjusi gelstelėjusi oda, keratozė, pablogėjusi bendra odos būklė, raukšlės. Prieš kiekvieną procedūrą yra atliekamas odos jautrumo testas, kurį įvertinus parenkamas procedūros intensyvumas. Efektui pasiekti reikia nuo 1 iki 6 procedūrų.

C.R. procedūra jautriai/raustančiai odai

Procedūra sprendžia tokias odos problemas kaip raudonis ir kaitimas: nosies, skruostų, smakro; oda lengvai sudirgsta, matomi kapiliarai; chroniškas raudonis, rožinė. Tai rūgštinė procedūra - „pHformula" odos atnaujinimo sistema. Skiriamos nuo 1 iki 6 procedūrų kas 10 - 30dienų.

M.E.L.A procedūra hiperpigmentuotai odai

pHformula procedūra skirta hiperpigmentacijos paveiktai odai. Tinka po trauminei hiperpigmentacijai, UV spindulių sukeltai pigmentacijai, „senatvinėms“ dėmėms, foto senėjimui, matomai keratozei, žymiai pigmentacijos paveiktos odos atstatymui. Prieš kiekvieną procedūrą yra atliekamas odos jautrumo testas, kurį įvertinus parenkamas procedūros intensyvumas. Efektui pasiekti reikia nuo 1 iki 6 procedūrų.

V.I.T.A.C veido odos atnaujinimo procedūra pHformula

Rūgštinė veido odos atnaujinimo procedūra V.I.T.A.C. - tai kontroliuojamas cheminis odos atnaujinimas kartu su ypatingai aktyvaus vitamino C „doze“.
VITAC komplekso veiklios medžiagos: L-askorbo rūgštis, hialurono rūgštis, retinolis, patentuotas drėkiklis PH-DVCTMTM.
Tinka visiems odoms tipams, tačiau ypatingai odai, kuriai trūksta skaistumo, stangrumo ar atsiranda pirmieji senėjimo požymiai, odai su foto pažeidimais, hiperpigmentacija, esant nelygiam odos paviršiui...

TCA (trichloracto rūgštis) veido odos procedūra pHformula

The PH-DVC™ kompleksas, kuris įeina į TCA MDformula sudėtį, leidžia pasiekti maksimalų efektyvumą be neigiamo šalutinio poveikio, kuris paprastai pastebimas naudojant įprastas rūgštis.
 
 
 

 

PQAge Evoliution Promoitalia

PQAGE EVOLUTION - odos biostimuliacija ir „tankinimas“ tarsi su PRP procedūra, odos stangrumas, skaistumas ir švytėjimas. Neinvazinė, saugi ir labai efektyvi procedūra su ilgalaikiu poveikiu.

Po procedūros IŠ KART PASTEBIMAS jauninantis efektas, švytinti ir švelnesnė oda, lygesnė oda - sumažėjusios poros ir randeliai
 
 
 

 


DERMO PEELING Procedūra - odos atnaujinimas MaryCohr

Švelni, maloni ir duodanti puikius rezultatus, matomus iškart po pirmosios procedūros. Ypač rekomenduojama procedūra prieš šventes, vakarėlius. Procedūra skirta visų tipų odai, ypatingai jautriai odai, kuriai trūksta gaivumo ir skaistumo, taip pat pavargusiai, stresuotai, vystančiai veido odai.  Procedūros metu oda intensyviai drėkinama, intensyvinami medžiagų apykaitos procesai, stipriai stimuliuojama odos regeneracija, neutralizuojami laisvieji radikalai, stiprinama kolageno ir elastino veikla.

Rezultatas:

🔘 „NUTRINA“ MATOMUS SENĖJIMO POŽYMIUS
🔘 SUTEIKIA ODAI SKAISTUMO
🔘 BLUKINA RUDAS DĖMES
🔘 PAŠVIESINA ODĄ

100 % moterų patvirtino, kad jų oda tapo skaistesnė, lygesnė ir labiau švytinti*

80 % moterų pastebėjo, kad išbluko rudos dėmės veide, o veidas atrodė akivaizdžiai jaunesnis**

*Vertinimai atlikti po 1 procedūros - vertinta 10 klientų
**Vertinimai atlikti po 3 procedūrų – vertinta 10 klientų